O nas

EUROPAcare24 powstała z myślą o człowieku i jego potrzebach. Świadczymy kompleksowe usługi opiekuńcze dla całej rodziny. Nianie, opiekunki osób starszych - oferujemy opiekę nad seniorami, zapracowanym rodzicom codzienne wsparcie w opiece nad dziećmi oraz niezbędną pomoc w prowadzeniu domu. Oprócz standardowych usług wspieramy rodziny doraźnie w trudnych i nagłych sytuacjach, podczas wyjazdu, choroby, czy też urlopu stałej opiekunki.

Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych klientów. Doskonale wiemy, że każdy człowiek jest inny, ma inne wymagania, inne cechy charakteru i przyzwyczajenia. Uwzględniając te potrzeby, w pełni angażujemy się w każde zlecenie.

Polecamy jedynie osoby, które przeszły pomyślnie kilkuetapowy proces rekrutacji i spełniają Państwa wymagania określone w formularzu dla klienta.

Au pair, pomoc domowa Niemcy, opiekunki osób starszych Niemcy - EUROPAcare24 to centrum opieki działające nie tylko w Polsce. Naszym pracownikom oferujemy pracę w charakterze opiekunki osób starszych oraz pomocy domowych również w Niemczech. Dla osób do 24 roku życia, w celu doskonalenia języka niemieckiego proponujemy pobyt za granicą w charakterze Au Pair.

W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie, które powstało w wyniku inwestycji firm zagranicznych w Polsce oraz w związku z coraz większą liczbą przyjeżdżających do Polski obcokrajowców, EUROPAcare24 poszerzyła swoją działalność o usługi relokacyjne. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ!